27540132_1709087752476979_5495725195636109216_n

Apie mus

Čia – tik mūsų pačių išbandyti ir atrinkti kokybiški produktai tiesiai iš Ispanijos, Prancūzijos, Italijos, Vokietijos, Argentinos, Olandijos, Norvegijos ir Lietuvos gamintojų.

eGastronomo įkūrėjas – Ramūnas Žilakauskas, kurio kelionė su maistu tęsiasi jau apie 20 metų. Tuomet jis ilgą laiką gyveno Kazachstane, kur kartu su bendražygiu įkūrė žuvies cechą. Jis užsiiminėjo žuvies, pagautos Kazachstano ežeruose, tiekimu į Europą. Vėliau Ramūnas grįžo į Lietuvą ir jo pagrindinė veikla patapo maisto tiekimas šventėms bei restoranams, taip pat jis yra maisto degustavimo, švenčių susibūrimo namų „12 kėdžių“ įkūrėjas ir ruošia maistą šventėms. 2019 metais, kartu su bendražygiai Ramūnas įkūrė elektroninę parduotuvę eGastronomas.lt. Tai buvo natūraliai išplaukęs žingsnis, kadangi per daugelio metų įdirbį Ramūnas pažinojo daug kokybišką maistą tiekiančių gamintojų ir tiekėjų, su kuriais bendradarbiaudavo gaminant maistą šventėms bei užsakomoms vakarienėms ar šventėms. Nuo čia ir prasidėjo parduotuvės istorija.

Mūsų produktai yra aukščiausios rūšies, juos kruopščiai atrenka Ramūnas iš įvairių tiekėjų, su kuriais bendradarbiauja jau daugelį metų. Jokia produkto pozicija nepraeis pro Ramūno filtrą. Mėsa, žuvis, sūriai, aliejai, alyvuogės, riešutai yra perkami iš tiekėjų, kurie dirba su geriausią maisto kokybę teikiančiais restoranais. Stengiamės pateikti aukščiausios rūšies produktus už kiek įmanoma prieinamesnę kainą.

Desertus gamina mūsų mylima konditerė Daiva Mikščiūnienė, kurios skanėstai tirpsta burnoje.